Konsultant wdrożeniowy (moduł finansowo-księgowy) [Poland]

Twój zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i dostosowywanie systemu Softlab ERP (moduł finansowo-księgowy) do wymagań klienta
  • Udział w pracach analitycznych, konfiguracyjnych oraz testach
  • Wsparcie użytkownika systemu i rozwiązywanie problemów związanych z jego obsługą
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Proponowanie nowych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemu

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość języka SQL
  • Wiedza w zakresie procesów finansowo-księgowych
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w obszarze wdrożeń lub wsparcia użytkowników systemów ERP

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu technologii Microsoft SQL Server
  • Znajomość języka T-SQL w zakresie wykonywania operacji na danych

To oferujemy:

  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę lub B2B.
  • Jesteśmy producentem oprogramowania – na co dzień rozwijamy nasze innowacyjne produkty i dostarczamy naszym klientom najlepszą jakość.
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy kursy językowe, szkolenia z kompetencji miękkich oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance –oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Stawiamy na rozwój i dajemy możliwości osobom bez doświadczenia- organizujemy programy stażowe, praktyki studenckie oraz kursy programowania dla dzieci. Udzielamy się podczas konferencji technologicznych.
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.
  • Tryb pracy dostosowany do Twoich potrzeb - pracujemy stacjonarnie, hybrydowo lub zdalnie.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال